Fotoselli Kapı Sistemleri

Kapıların hemen üstünde bulunan fotosel sayesinde otomatik olarak açılan ve kapanan fotoselli kapılar, ışık ortamına göre yerleri değişen fotodirençler aracılığı ile çalışır. Kullanıldığı her alanda pek çok faydayı da beraberinde getirir. Bu nedenle her geçen yıl daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başladığını söylemek doğru olur.

Fotoselli Kapı Nedir?

otoselli kapı, genel olarak cam ve paslanmaz çelik krom kullanılarak üretilen ve estetik açıdan oldukça şık ve dekoratif görüntüler meydana getiren kapı türlerinden biridir. Enerji tasarrufunun yanı sıra kolay geçiş imkanı veren bu kapılar, hijyen açısından da önemli faydalar sağlar.

Fotoselli kapıların açılması için herhangi bir şekilde insan gücüne ihtiyaç duyulmaz. Bu özelliği sayesinde havaalanlarından kamu kurumlarına, süper marketlerden hastanelere kadar pek çok farklı alanda kullanıldıkları söylemek mümkündür.

Fotoselli otomatik kapı, giriş çıkışlarınızı cam kapı sayesinde otomatik kayar kapı sistemi ile sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Fotoselli Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Fotoselli kapılar, bundan 5 – 10 yıl öncesine kadar hastane, otel, AVM ve süper marketlerde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Ancak son yıllarda oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olmuş ve özellikle insan trafiğinin çok fazla olduğu yerlerde oldukça etkili çözümler sunmaya başlamıştır. Hal böyle olunca market ve alışveriş merkezlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan fotoselli kapıların kullanımı her geçen yıl daha fazla artış göstermektedir.

Sizler de fotoselli kapı modelleri ya da tamir ve onarımı konusunda detaylı bilgiler almak için firmamıza gelebilir ve alanında uzman bir ekiple sizlere sunduğumuz profesyonel çözümleri daha yakından görebilirsiniz.

Fotoselli kapılarda yerli motor yerli kart ya da dunker motor seçenekleriyle hizmet veriyoruz.